Na stanju
Termos boca THERMO 1 l
Bezvremenska kvaliteta, Termos boce68.40KM
Specifikacije
| Proizvođač | ZWILLING |
|---|---|
| Boja | Black, White |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Termo | DA |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | ZWILLING |
|---|---|
| Boja | Black, White |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Termo | DA |
| Težina | 0.52 kg |
| Zapremina | 1.00 l |
| Dužina | 8.50 cm |
| Širina | 8.50 cm |
| Visina | 28.10 cm |
-
Reviews (0)

There are no reviews yet.