Na stanju: 1
Stalak za 3 mini La Cocotte 42 x 16 cm
Dekorativni asortiman, Umjetnost kuhanja iz gusanog posuđa, Zdjele64.50KM
Specifikacije
| Proizvođač | STAUB |
|---|---|
| Boja | Black |
| Materijal | Fiberwood |
| Težina | 0.65 kg |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | STAUB |
|---|---|
| Boja | Black |
| Materijal | Fiberwood |
| Težina | 0.65 kg |
| Dužina | 42.00 cm |
| Širina | 16.00 cm |
| Visina | 5.00 cm |
| Prečnik | 42.00 cm |
Na stanju: 1












