Na stanju: 2
Posuda za poširanje jaja
Kuhinjski asortiman, Kuhinjski pribor i pomagala, Noževi, oštrači i stalci za noževe56.60KM
Specifikacije
| Proizvođač | Rösle |
|---|---|
| Težina | 0.182 kg |
| Dužina | 225 mm |
| Visina | 85 mm |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Rösle |
|---|---|
| Težina | 0.182 kg |
| Dužina | 225 mm |
| Visina | 85 mm |
| Širina | 100 mm |
| Materijal | 18/10 Nehrđajući čelik |
| Sigurno za indukcijske ploče | NE |
| Sigurno za upotrebu u rerni | NE |
| Temperaturna izdržljivost | 260 °C |
Na stanju: 2









