Na stanju: 1
Mlin za so i biber PEREA
Kuhinjski asortiman, Pribor za kuhanje, Sve za udobanost življenja77.90KM
Specifikacije
| Proizvođač | BLOMUS |
|---|---|
| Boja | Providno/Staklo |
| Materijal | Nehrđajući čelik, akril staklo, keramika, plastika |
| Visina | 182 mm, 60 mm |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | BLOMUS |
|---|---|
| Boja | Providno/Staklo |
| Materijal | Nehrđajući čelik, akril staklo, keramika, plastika |
| Visina | 182 mm, 60 mm |
| Širina | 60 mm |
| Dužina | 60 mm |
| Vanjska upotreba | NE |
| Sigurno za mašinsko pranje | NE |
| Sigurno za mikrovalnu | NE |
Na stanju: 1











