Na stanju: 1
Kukice za roštilj
Kuhinjski pribor i pomagala, Roštilji44.90KM
Specifikacije
| Proizvođač | Rösle |
|---|---|
| Težina | 0.125 kg |
| Dužina | 7.5 cm |
| Širina | 2.2 cm |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Rösle |
|---|---|
| Težina | 0.125 kg |
| Dužina | 7.5 cm |
| Širina | 2.2 cm |
| Visina | 3.6 cm |
| Materijal | 18/10 nehrđajući čelik, Silikon |
| Boja | Black |
| Obrada | Glatka, Matt |
| Sigurno za indukcijske ploče | NE |
| Sigurno za upotrebu u rerni | NE |
| Sigurno za mašinsko pranje | NE |
Na stanju: 1












