Na stanju: 3
V-nož za zanoktice
Elegantna njega, Kopsik Beauty39.00KM
Specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
| Težina | 0.02 kg |
| Dužina | 12.50 cm |
| Širina | 1.10 cm |
| Visina | 0.50 cm |
- 2-u-1 funkcija: sredstvo za čišćenje noktiju i gurač zanoktica
- Pogodan za prirodne i umjetne nokte
- Savršeno ergonomski oblik i odličan dizajn
- Otporan na hrđu, mat saten od nehrđajućeg čelika
- Hipoalergeno
Na stanju: 3













