Na stanju: 4
Set 4 kockice za rashlađivanje pića LOUNGE
Kuhinjski asortiman, Sve za udobanost življenja, Vinski asortiman58.60KM
Specifikacije
| Proizvođač | BLOMUS |
|---|---|
| Boja | Edelstahl |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Polished |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | BLOMUS |
|---|---|
| Boja | Edelstahl |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Polished |
| Visina | 100 mm |
| Širina | 80 mm |
| Dužina | 30 mm |
| Vanjska upotreba | NE |
| Sigurno za mašinsko pranje | NE |
| Sigurno za mikrovalnu | NE |
Na stanju: 4


