Na stanju: 4
Potiskivač za zanoktice 90 mm
Elegantna njega, Kopsik Beauty29.20KM
Specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
| Težina | 0.04 kg |
| Dužina | 12.50 cm |
| Širina | 1.10 cm |
| Visina | 0.50 cm |
Na stanju: 4













