Na stanju: 10
Makazice
Elegantna njega, Kopsik Beauty, Makazice64.50KM
Specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Poliran |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Poliran |
| Težina | 0.01 kg |
| Dužina | 9.00 cm |
| Širina | 4.40 cm |
| Visina | 0.30 cm |
- Izrađen od strane stručnjaka za nemački nerđajući čelik
- Izuzetna oštrina za precizne rezove
- Zakrivljene oštrice za skraćivanje, podrezivanje ili preoblikovanje bez napora
- Visokokvalitetni, polirani nehrđajući čelik ima odličnu izdržljivost i otpornost na koroziju
- Ergonomski, lagani dizajn za rezanje bez umora
Na stanju: 10














