Na stanju: 2
Klješta za zanoktice
Elegantna njega, Kopsik Beauty126.80KM
Specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
| Težina | 0.06 kg |
| Dužina | 11.00 cm |
| Širina | 4.10 cm |
| Visina | 1.00 cm |
Na stanju: 2











