Na stanju: 1
Klješta za nokte
Elegantna njega, Kopsik Beauty77.90KM
Specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Visina | 1.00 cm |
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Visina | 1.00 cm |
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Polished |
| Težina | 0.05 kg |
| Dužina | 10.00 cm |
| Širina | 4.80 cm |
Na stanju: 1









