Na stanju: 4
Klješta za nokte
Elegantna njega, Kopsik Beauty103.50KM
Specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Polished |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Polished |
| Težina | 0.06 kg |
| Dužina | 11.00 cm |
| Širina | 5.00 cm |
| Visina | 1.00 cm |
- Idealan za nokte na rukama i nogama
- Ultra-oštre oštrice za precizno sečenje i podrezivanje
- Polirani, visokokvalitetni nerđajući čelik
- Izuzetna izdržljivost, funkcionalnost i otpornost na koroziju
- Ergonomski dizajn za rezanje bez umora
Na stanju: 4











