Nema na stanju
Bokal za vodu ACQUA 1,5 l
Čaše, šolje i bokali, Kuhinjski asortiman, Sve za udobanost življenja117.30KM
Specifikacije
| Proizvođač | BLOMUS |
|---|---|
| Boja | Providno/Staklo |
| Materijal | Nehrđajući čelik, staklo, silikon |
| Obrada | Matt |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | BLOMUS |
|---|---|
| Boja | Providno/Staklo |
| Materijal | Nehrđajući čelik, staklo, silikon |
| Obrada | Matt |
| Visina | 333 mm |
| Širina | 98 mm |
| Dužina | 98 mm |
| Vanjska upotreba | NE |
| Sigurno za mašinsko pranje | DA |
| Sigurno za mikrovalnu | NE |

