Na stanju: 2
Makazice za nokte
Elegantna njega, Kopsik Beauty, Makazice77.90KM
Specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
| Težina | 0.03 kg |
| Dužina | 9.50 cm |
| Širina | 5.00 cm |
| Visina | 0.30 cm |
Na stanju: 2
- Reviews (0)


















There are no reviews yet.