Na stanju: 4
Pinceta za zanoktice
Elegantna njega, Kopsik Beauty, Pincete52.70KM
Specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
| Težina | 0.03 kg |
| Dužina | 10.00 cm |
| Širina | 3.00 cm |
| Visina | 2.00 cm |
- Precizna oštrina za čisto, nježno uklanjanje zanoktica
- Zakošeni, oštri vrhovi efikasno uklanjaju tvrdokorne zanoktice
- Visokokvalitetni nehrđajući čelik ima odličnu izdržljivost i otpornost na koroziju
- Higijenski, mat nerđajući čelik za sigurnu upotrebu
- Ergonomski dizajn nalik pinceti za lako rezanje
- Dizajniran za njegu noktiju na rukama i nogama
Na stanju: 4













