Na stanju: 4
Pinceta za urasle dlake
Elegantna njega, Kopsik Beauty, Pincete21.40KM
Specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Polished |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Polished |
| Težina | 0.01 kg |
| Dužina | 9.00 cm |
| Širina | 4.50 cm |
| Visina | 1.30 cm |
- Idealno za uklanjanje krhotina, čupanje finih dlačica i detaljno oblikovanje obrva
- Zašiljeni vrh olakšava precizno čupanje
- Visokokvalitetni nehrđajući čelik ima odličnu izdržljivost i otpornost na koroziju
- Ergonomski, lagani dizajn za upotrebu bez umora
Na stanju: 4










