Na stanju: 3
Potiskivač za zanoktice 125 mm
Elegantna njega, Kopsik Beauty, Potiskivači za zanoktice39.00KM
Specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
×
Sve specifikacije
| Proizvođač | Zwilling Beauty |
|---|---|
| Boja | Silver |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Obrada | Matt |
| Težina | 0.18 kg |
| Dužina | 12.50 cm |
| Širina | 1.20 cm |
| Visina | 0.40 cm |
- Za njegu noktiju na rukama i nogama
- Trokutasti čistač noktiju i zaobljeni gurač zanoktice za temeljno čišćenje i njegu
- Fine ivice olakšavaju preciznu upotrebu
- Visokokvalitetni nehrđajući čelik ima odličnu izdržljivost i otpornost na koroziju
- Higijenski nerđajući čelik sa satenskom završnom obradom za sigurnu upotrebu i otpornost na ogrebotine
- Ergonomski dizajn za upotrebu bez umora
Na stanju: 3















